niedziela, 28 sierpnia 2011

Wszystkiego Najlepszego Antosiu !!!! / Happy Birthday Antek ;-)Kochany Antosiu, zagościłeś na dobre w naszym życiu dokładnie dwa lata temu o 13:30. Wydanie Cię na świat nie należało do zadań łatwych, biorąc pod uwagę, że ważyłeś aż cztery kilogramy i sześćset osiemdziesiąt gram ;-). Lekarze mówili,że urodziłeś się w czepku ;-)i chyba coś w tym musi być ;-)Pokochaliśmy Cię od Twojego,pierwszego, samodzielnego oddechu. Dopełniłeś naszą rodzinę idealnie, wnosząc w nią dużo słońca i radości. Kuba zyskał wspaniałego młodszego brata, za którym jak twierdzi wskoczył by w ogień, a my kochanego małego synka z którego jesteśmy tak bardzo dumni ;-)A to kilka migawek z Twojego życia ;-)

Pierwszy miesiąc...Twój ukochany bujaczek - wiem, że kiedyś będziesz miał do mnie pretensję o to zdjęcie, ale nie mogę się oprzeć bo tak słodko wyglądałeś jako "Gapcio" ;-)Już jako maluch kochałeś poznawać świat i doświadczałeś go wszystkimi możliwymi zmysłami. Zawsze Ci się do wszystkiego spieszyło, usiadłeś sam mając niecałe 4,5 miesiąca, na nóżkach stałeś pewnie w wieku 6 miesięcy ;-)Jako brzdąc uwielbiałeś się chować pod tym stolikiem ;-)
Lubiłeś podróżować w chuście z mamą i bratem ;-)
W wieku 10 miesięcy uwielbiałeś samodzielne piesze wypady do naszej garderoby:-)Twoja ciekawość świata popychała Cię do zdobywania coraz to bardziej wymyślnych i trudno dostępnych miejsc;-) Zaraz po pierwszych urodzinach próbowałeś sforsować Wasze nowe łóżko piętrowe. Wdrapałeś się owszem na górę, ale miałeś dość nieprzyjemne lądowanie i dorobiłeś się pierwszego w życiu plastra opatrunkowego ;-) Co gorsza tata musiał wymontować szczebelki w drabince bo nabity guz, wcale Cię nie powstrzymał od dalszych alpinistycznych zapędów;-)Dzisiaj jesteś już bystrym, rozgadanym i roześmianym maluchem. Uwielbiasz się uczyć. Kochasz kiedy się Tobie czyta i sam podejmujesz nieśmiałe próby opowiadania mi znanych historii ;-). Lubisz recytować i zacząłeś nawet śpiewać ;-) Jesteś naszym żywym sreberkiem. I chociaż masz dopiero dwa latka tak wiele potrafisz. Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni, ale przede wszystkim bezgranicznie Cię kochamy ;-)Wszystkiego Najlepszego Antolku ;-)


19 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego!!!!! :)
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 2. Najserdeczniejsze życzenia dla wspaniałego Chłopczyka! Najlepszości Antosiu!

  OdpowiedzUsuń
 3. W imieniu naszej trójki składamy najcieplesjsze życzenia Antkowi! Bardzo się cieszymy, że mogliśmy poznać (chociaż w taki wirtualny sposób) małego jubilata. Jeszcze raz sto lat!

  OdpowiedzUsuń
 4. Asiami z rodzinką śle urodzinowe życzenia!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Sto lat dla synka.
  Zdjęcie jako Gapcio urocze :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego najlepszego dla Małego Odkrywcy. Buziaczki od dziewczynek.
  Z łóżkiem piętrowym mieliśmy identyczne doświadczenie.

  OdpowiedzUsuń
 7. wszystkiego najlepszego Antolku! pozdrawiamy! Mikołaj i Edyta

  OdpowiedzUsuń
 8. najlepsze życzenia dla Antosia! Ostatnio właśnie zwróciłam uwagę, jak bardzo Wam wydoroślał! Cudne jest to zdjęcie z brązowymi schodami - Antosiu, masz szczęście, że będziesz montessoriańskim dzieckiem ;-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystkiego najlepszego i 100 lat ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. wszystkiego NAJNAJNAJ lepszego, bajkowego i wymarzonego :)

  OdpowiedzUsuń
 11. My również dołączamy się do życzeń. Wszystkiego najlepszego Antosiu :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Życzę zdrowia, uśmiechu i radości synkowi :) Blog bardzo inspirujący, również mam 2 synków co lubią się bawić w podobne gry więc bardzo mi się przydadzą powyższe pomysły. Trzeci synek trochę mnie odciąga od zabawy ze starszymi ale od wczoraj mam chustę więc może będziemy bawić się w 4 :) pozdrawiam i zapraszam na mój nowy blog: www.pysznarzeczywistosc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo serdecznie Wam dziękuję za wszystkie ciepłe słowa i życzenia dla Antolka. Mam nadzieje, że kiedyś sam je przeczyta i będzie mu miło, że tak wiele wspaniałych osób tak dobrze mu życzy ;-))))

  OdpowiedzUsuń
 14. Troszkę spóźnione. Wszskiego najlepszego Antoś! Robisz nieziemskie postępy!!

  Gratulacje Ewa i powodzenia z Montessori programem.

  Marta

  OdpowiedzUsuń
 15. spóźnione, ale najprawdziwsze życzenia po-urodzinowe!!! wszystkiego najlepszego, nowych wyzwań, zdobycia nowych umiejętności i jeszcze duuuużo uśmiechu i powodów do niego!!! pzdr od mochito i mojej córeczki, która w grudniu też skończy 2 lata - ależ ten czas pędzi!

  OdpowiedzUsuń

Thanks for visiting my blog. I love to read your comments so if you have time and like what you have read leave me one.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...