wtorek, 14 lutego 2012

Wyniki Walentynkowej Rozdawajki!!!!

Przede wszystkim chciałabym Wam wszystkim kochani serdecznie podziękować, za tak liczny udział w naszej Walentynkowej Rozdawajce. Liczba uczestników przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Jest mi tylko bardzo smutno, że nie mogę obdarować Was wszystkich, a bardzo bym chciała. Wiem, że z niecierpliwością czekacie na wyniki ;-))) A więc do rzeczy ;-)

Nasz Walentynkowy upominek, za sprawą maszyny losującej random.org, powędruje do Ani, która pierwszego lutego 2012 zostawiła komentarz następującej treści:

"Bardzo chętnie wezmę udział w losowaniu :) Co do mnie najbardziej przemawia w metodyce Montessori?? Z całą pewnością to, że bierze się pod uwagę indywidualność dziecka, że nie szufladkuje się go ani nie sprowadza do standardów. W tej metodzie również fajne jest to że dziecko uczy się samodzielności i że nauka jest zabawą co prowadzi do szczęścia w życiu :)"

Aniu, serdecznie gratuluję i proszę o maila z adresem do wysyłki ;-))

7 komentarzy:

 1. Ale niespodzianka!!! Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w losowaniu i oczywiście jeszcze bardziej się cieszę z wygranej! Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratulacje :) a z okazji Walentynek - jak najwięcej powodów do przytulania ;)

  /iimajka

  OdpowiedzUsuń
 3. Również gratulujemy:):):)
  I przesyłamy dla wszystkich walentynkowe przytulaski!!!
  Diana, Zuza i Sergi:)

  OdpowiedzUsuń
 4. gratulacje;o)
  Magdalena mama Aleksandra

  OdpowiedzUsuń

Thanks for visiting my blog. I love to read your comments so if you have time and like what you have read leave me one.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...