niedziela, 5 lutego 2012

Ważna informacja dla polskich czytelników naszego bloga !!!

Drogie czytelniczki i czytelnicy bloga ;-)
Mam zaszczyt powiadomić Was o wspaniałej i niepowtarzalnej okazji wzięcia udziału w losowaniu, którego przedmiotem będzie kurs Montessori (wart 240$) prowadzony przez wspaniałą, zaangażowaną i hojną osobę jaką jest Karen Tyler ;-) Szczęśliwy zwycięzca otrzyma wraz z kursem zestaw 12 Montessoriańskich albumów oraz bezpłatny dostęp do konsultacji z Karen w trakcie trwania kursu.

Czyż to nie wspaniała wiadomość ?!!!

Zarówno kurs, jak i wszystkie materiały oferowane przez Karen są w języku angielskim !!! W związku z tym, w ruszającej jutro "Montessoriańska Rozdawajce" wszystkie informacje będą podane tylko i wyłącznie w języku angielskim !!! W Rozdawajce mogą wziąć udział wszyscy, bez względu na położenie geograficzne. Gdybyście mieli jakiekolwiek problemy ze zrozumieniem zasad udziału proszę o informacje na maila ;-))) Myślę, że jest to niepowtarzalna okazja, by wzbogacić swój warsztat pracy, a wiem co mówię!!! Albumy Karen są wspaniale skonstruowane. Pewnie wprowadzą nawet bardzo niedoświadczone osoby, krok po kroku, w cudowny świat pedagogiki Marii Montessori

Liczę na Wasz liczny udział i zapraszam po szczegóły i na zapisy już jutro rano !!!!!!!

7 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału. Ten kurs to wspaniała przygoda i niezastąpiona pomoc w pracy z dziećmi w domu i szkole ;-)
   Pozdrawiam
   Ewa

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Zapraszam serdecznie ;-) Jest o co powalczyć ;-)

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Zapraszam , zapraszam:-) Na prawdę warto spróbować ;-)

   Usuń
 4. Po angielsku :((
  Zyczę poztywnych wrażeń zwycięzcy losowania w każdym razie :)

  OdpowiedzUsuń

Thanks for visiting my blog. I love to read your comments so if you have time and like what you have read leave me one.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...